KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 10425026
nr 1042 5026
Akvarell
Aleksej Poyaganov, Kvinna, signerad, 29x20
Utrop:
800 kr
Såld:
400 kr
måndag 6 juni 2016
kl 19:45:26
6/6 19:39:42
6/6 19:43:22